banner banner2 banner3
urun paketleri

Ahmet Maranki Zayıflama

İnsanın kilo vermesi demek sadece aç kalmak, deli gibi egzersiz yapmak gibi maddelerden ibaret değildir. Zaten bu şekilde yapılan ölçüsüz ve ayarsız zayıflama programları ile kilo vermek imkansızdır. Çünkü belli bir noktadan sonra insan bedeni iflas etmek zorunda kalacaktır. Obez diye nitelendirilen boy indeksi ile vücut ağırlık indeksi arasında büyük uçurumlar olan kişilerin bir anda diyet yapmaları da oldukça zordur. Bu hastalığa yakalanan bir kişiye diyet yap demek ona yapılabilecek en büyük kötülük gibi gelecektir.
Alternatif Tıp’ın önemli temsilcilerinden bir tanesi olan Ahmet Maranki zayıflama konusunda insan sağlığı için nelere dikkat edilmeli, nasıl bir yol izlenmeli konusunda engin bilgilerini bizlere sunmaktadır.
Maranki hocanın üzerine basa basa söylediği bir şey var ki oda şudur; obez bir insana asla diyet yaptıramazsınız. Vücudu toksinlerle dolu olan bir insanın bedenine diyet yaptırmak onu aç bırakmaktan başka bir şeye yaramaz. Öncelikle o insanın bedeninde ki toksinleri temizlemelisiniz.
Toksinler nasıl temizlenir? Maranki hocanın da önerdiği gibi detoks yöntemlerini denemelisiniz. Yani vücudu yenilemek ve temizlemektir. En çok tercih edilen detoks sebzelerinden olan beyaz lahana kürünü deneye bilirsiniz. Bol su içmelisiniz. Günde en az 2 litre suyu içmeye başlamalısınız. Bitki masajları, bitki kürleri ve yine diyetlerde başköşede yer alan bitki çaylarını da unutmamak gereklidir. Bu yöntemlerin hepsini hayatımıza alıp, önce vücut sağlığına kavuşup, ondan sonra diyet yapmaya başlamalıyız.
ahmet-maranki-ile-kilo-vermeBedeninizde ki zararlı maddeleri vücudunuzdan uzaklaştırmadan kilo vermeniz söz konusu dahi olamaz. Vücutta ters giden bir şeyler varsa onun doğru bir şeyler yapmasını bekleyemezsiniz. Önce bu yanlışları bulup, onların çözümlerini üreteceksiniz. Sonrasında zaten her şey kendiliğinden yola girecektir. Maranki hocanın da üstüne basarak söylediği temizlenme ve yenilenmenin özü bundan ibarettir. Bunlar gerçekleştikten sonra zaten vücudunuz yavaş yavaş sağlığına kavuşacaktır.
Vücutta ciddi oranda su tutulumuna yol açan ve ödeme neden olan tuzu da hayatınızdan çıkartmalısınız. Ya da kısmı olarak azaltmalısınız. Bedende ki kirlenmenin yani toksinlerin en önemli nedenlerinin başında fazla tuz kullanımı gelmektedir. Onu dahi azaltarak bir kısım temizlenmeyi başarmış olacaksınız. Bunların yanı sıra düzenli olarak her gün yürüyüş yapınız. Fakat bu yürüyüşleri sakın ola çok zor egzersiz hareketlerinden seçmeyiniz. Çünkü bu işlem yapılırken bedeninizi yormanız ya da eziyet etmenizin size hiçbir katkısı olmayacaktır. Tam aksine bedeninizi dinlendirmek, yenilemek ve huzurlu olmak sizin en önemli hedefleriniz olmalıdır. Bu hedefleri yakaladıktan sonra kilo vermek sizin için çocuk oyuncağı olacaktır.
Fazla kilolarınızdan arınmış, sağlık bir yaşamın reçetesi için Maranki hocanın sizlere tavsiye etmiş olduğu metotları hayatınıza almanın mutlaka faydasını göreceksiniz. Unutmayın fazla kilolardan kurtulmadan önce vücutta birikmiş olan toksinlerden kurtulmalısınız.

,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©2011 Maurers zayıflama hapı. | S.S.S. | Teslimat Şartları

banka