banner banner2 banner3
urun paketleri

Ahmet Maranki: Zayıflatan Bitkiler

Sağlıklı kilo vermek isteyenler, doğal yolları önemseyenler için bitkiler, bitki ustalarının ağzından çıkan her söz büyük önem taşır. Ahmet Maranki ustalardan bir tanesi. Kilo verirken vücutta pek çok besin maddesi ve vitaminin eksikliği görülür diyen Maranki şifalı bitkilerden ve bitki çaylarından yararlanarak, oluşacak her türlü eksikliği telafi edebilirsiniz, diyor ve ekliyor: Zayıflatıcı etkisi bulunan şifalı bitkilerin başında, yeşil çay, adaçayı, avokado yaprağı, kiraz sapı, rezene, keten tohumu gelir. Sayılan bitkilerin ortak özellikleri metabolizmayı hızlandırmalarıdır.

Ahmet Maranki zayıflatan bitkiler ile kısa bir sürede metabolizmayı gözle görülür oranda hızlandırmayı ve dolayısıyla yağların sindirilmesindeki kolaylığı ‘Kozmik Bilim Işığında Şifalı Bitkiler’ adlı kitabında detayıyla anlatıyor. Hatta değişik formüller öneriyor. Ahmet Maranki zayıflatan bitkiler için bakın neler anlatıyor. Bazı formüller şöyle:

1 litre suya 30 gram ayrık kökü, 30 gram arpa, 30 gram mısır püskülü konur. 30 dakika kaynatılıp soğuduktan sonra süzülür. Günde 3-4 bardak içilir.

1 bardak kaynar suya, 8-10 gram, ufalanmış aslan pençesi konur. 10 dakika bekletilip günde 3 bardak içilir.

1 bardak kaynar suya, 8-10 gram şahtere otu konur. 10 dakika bekletip günde 3 bardak içilir.

200 gram rezene, 200 gram kimyon, 200 gram melekotu kökü toz haline getirilip karıştırılır. 1 kaşık içilir.

1 bardak suya 10 gram yulaf konulur. 10 dakika kaynatılıp günde 2-3 bardak içilir.

4 bardak suya bir avuç dolusu ince kıyılmış maydanoz konulur. Hafif ateşte 20-30 dakika kaynatılır. 1 günde tüketilmesi gerekir.

5 gram suya bir adet portakal, 3 adet limon doğranıp kaynatılır. 2 kaşık bal konulur. 5 dakika kaynatılıp günde 3-4 bardak içilir.

, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©2011 Maurers zayıflama hapı. | S.S.S. | Teslimat Şartları

banka