banner banner2 banner3
urun paketleri

Basen Eritme

BASEN ERİTME
Ülkemizde pek çok kadında basen, popo ve bacak kalınlığı gözlenir hatta, bel ince basen kalın ise karşısındakine Türk kadın tipi diyenler de vardır. Genetik olarak, basen bölgesinin üst kısmında oluşan yağ birikmesi menepoz dönemine kadar devam edecektir. Menapoz döneminden sonra ise, erkeklerde olduğu gibi yağlanma karın bölgesine kayacaktır. Gerçekten de genetik faktörler ön plandadır böyle bir durumda fakat beslenme alışkanlıklarını da göz ardı etmemek lazımdır.

Kadının yediği içtiği basen bölgesinde toplanır neredeyse. Düzenli yapılacak egzersiz hareketleri ile, uygun bir spor ile basen bölgelerini inceltmek ve zayıflama gerçekleştirmek mümkündür. Çünkü, basen oluşumu nedenleriden biri de uzun süreli hareketsiz kalma durumudur. Bu durum yağ yakımını zorlaştırmakta, basen bölgesinde yağların birikimine neden olmaktadır. Spor sadece zayıflamak için değildir, sıkılaşmayı da beraberinde getirir. Kişilerin istedikleri vücuda kavuşmak için uyguladıkları spor programları sorunlu bölgeye odaklanmalı, hedefe göre hareket edilmelidir.

Basen eritmede, basen bölgesindeki kasları sık sık çalıştırarak hamur işi ve yağlı yiyeceklerden, şekerden, tuzdan uzak durmak, bol bol su içmek fayda sağlayacaktır. Çeşitli tedavi yöntemlerini araştırmadan önce sporu aklınıza getirmelisiniz. Uygun bir diyetle birleşen sporun basen eritme işlemini başarı ile gerçekleştirdiğini bilin. Basendeki yağlar gibi bölgesel problemlerde kayısı ve badem gibi yiyeceklerin diyet programının en önemli halkasını oluşturduğunu da öğrenmek durumundasınız. Kurutulmuş meyveler ile hazırlanan müsli oldukça leziz olabilmektedir. Yulaf tanesi, kırılmış fındık, buğday, çekirdeksiz kuru üzüm, ayçiçeği tohumu, badem ve ince kıyılmış kuru kayısı ile doğal bir bitkisel karışım hazırlanabilir. Hazırlanan müsliyi gıda takviyesi yaparak vücudunuzu istediğiniz şekle daha rahat sokabilirsiniz. Bahsedilen yaşam davranışlarında yakalayacağınız olumlu değişimler, bedeninizdeki olumlu değişimler olarak size kat kat fazlasıyla geri dönecektir.

Basen Eritme Videosu:

, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©2011 Maurers zayıflama hapı. | S.S.S. | Teslimat Şartları

banka