banner banner2 banner3
urun paketleri

Clavis Panax

Clavis panax çeşitli hastalıklarda destek güç olacak tamamen doğal gıda takviyesidir. Bazı zamanlarda değişik hastalıklarla karşı karşıyayız. Bu hastalıkları atlatmaya çalışırken vücudun direnci düşer ve başka hastalık eklenir. İşte bunu engellemek ve iyileşme sürecini hızlandırmak için üretilmiş bitkisel bir üründür. Clavis panax herhangi bir kimyasal madde ve koruyucu madde ne üretimde ne paketlemede içermediği için içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Uzak doğu, Kore, Rusya ve Amerika da senelerden beri kullanılan bitkilerin başında gelen panax bitkisi ile büyük fayda sağlamaktadır.
Clavis panax içeriği;
• Çoban çökerten,
• Yulaf,
• Panax ginseng ekstresi,
Kullanım şekli; Günde 3 adet alınır ve 8 saat aralıkla alınması tavsiye edilir. Hiçbir yan etkisi görülmemiştir. Sadece altmış yaşını geçmiş kişiler ve kan sulandıran ilaç kullananlar 12 saatte bir olmak üzere 2 adet alabilecektir. Uzmanlara danışıp diğer hastalıkları olanlar günde kaç adet kullanacağını sormalıdır. Kutu içinde 90 adet kapsül vardır. Faydası olması için 3 ay kullanılması gerekir. Vücut direncini artırmak için kullanılan clavis panax asla ilaç değildir yardımcı güç olarak bitkisel karışımdan oluşan gıda takviyesidir.
Test yapılma aşamasında, satışa sunulduktan sonra test edilmiş ve bildirilmiş herhangi bir yan etkisi yoktur. Satış aşamasına gelene dek tüm testler yapılır. İnsan sağlığına zararı ve kullanıcıya yan etkisi olup olmadığı iyice araştırılır. Bütün araştırmalar sonucunda gıda ve tarım bakanlığı onayından geçmiştir. İçerisinde kimyasal hiçbir şey olmadığı için yan etkisi bulunmamaktadır. Yalnız içerisindeki bitkilere alerjisi olanlar kullanmamalıdır. Her cinsiyetten insan kullanabilir. 12 yaşın altındaki çocuklar, emziren anneler ve hamile bayanların kullanması tavsiye edilmez. Ruhsal durumun iyi olması içinde destek olarak kullanabilirsiniz.

, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©2011 Maurers zayıflama hapı. | S.S.S. | Teslimat Şartları

banka