banner banner2 banner3
urun paketleri

Ender Saraç 1 Haftalık Zayıflama Diyeti

ENDER SARAÇ 1 HAFTALIK ZAYIFLAMA DİYETİ
Coğrafi koşullar, yaşam stili, kalıtsal özellikler ve hatalı beslenme şekilleri ile özellikle Türk kadınları için korkulu rüya haline gelen göbek bölgesi, basen bölgesi gibi bölgelerde yağlanma durumu Ender Saraç 1 haftalık zayıflama diyeti son bulmaktadır. Bu diyet bir haftalık süreci kapsadığında hızlı ve sağlıklı olarak kilolardan krutulmak mümkündür. Fakat bu diyet 10 ve üzeri kiloya sahip olan kişileri tüm kilo fazlasından kurtarmak anlamına gelmemektedir. Bu kişilerin uzman kontrolünde verecekleri kiloları zamana yayarak vermeleri gerekir.

Ender Saraç 1 haftalık zayıflama diyeti, istenildiği takdirde haftanın tek günü uygulanarak, 3 hafta boyunca yapıldığında fark edilir şekilde kilo kaybını sağlamaktadır.

Ender Saraç 1 haftalık zayıflama diyeti, haftanın tek günü uygulanacağı zaman uyulması gereken liste şu şekildedir.
-Sabah uyandığınızda 1 fincan ılık limon ve bal içeren su içmelisiniz.

-Mümkünse 40 dakika kadar yüksek tempolu şekilde yürüyüş yapın, bol bol ter atın. Daha sonra vaktiniz var ise 20 dakika kadar spor yapın. Sonrasında duş alırken lifli kese ile 5-10 dakika boyunca sıkıntılı olduğunuz bölgelere masaj yapın. Duştan sonra bu bölgelere kekik, biberiye ve melisa yağı ile masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırın.

-Kahvaltıda 1 tane elma (kabuklu halde ve yeşil olacak), 2 ince dilim peynir ( dil peyniri olmalı) tüketmelisiniz.

-Akşam yemeğinde, az yağlı taze fasulye ( 5 kaşık), mevsime uygun salata, 1 dilim tam buğdaylı ekmek tüketmelisiniz.

-Gece boyunca çok acıkırsanız 1 bardak ılık süt ( light ve tarçınlı), beşi bir yerde çayı ( 4 fincan) tüketebilirsiniz.

-Bu diyet programında, kola, kızartma, hamur işi, tereyağı, şarküteri ürünleri, kaymak, balık ya da tavuk derisi, alkol, un, şeker, oral kontraseptif, çerez kesinlikle yasaktır.

-Bu programı uygularken mümkün olduğunca erken kalkmaya özen göstermelisiniz. Erken kalktığınız takdirde metabolizmanız hızlanmakta ve kalori yakımı artmaktadır.

, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©2011 Maurers zayıflama hapı. | S.S.S. | Teslimat Şartları

banka