banner banner2 banner3
urun paketleri

Göbek Eritme

GÖBEK ERİTME
Her kadının ergenlikten itibaren çok iyi bildiği bir şeydir, bazı egzersizler göbek eritme için bire birdir. Hepimiz sıfır karınla, yağsız bir göbek ile giysilerimizin içinde salındığımızı hayal ederiz. Sorunumuzdan kurtulamıyorsak bu göbek eritme serüveninin yaş ilerledikçe renklendiğine, çeşitlendiğine tanık oluruz. Göbek eritmede kullanılan pek çok yöntem ile karşılaşırız. Biliriz bunları.

En az on tane egzersiz hareketini bir çırpıda ve ard arda sayabilecek kadınlar vardır, sabah akşam belli sayılarda bu hareketleri uygulayanlar da. Platese bu yüzden başlayan arkadaşlarımız bile olmuş olabilir. Bunu biz de yapabiliriz. Bütçemize ve olanaklarımıza göre başka yöntemler de deneyebiliriz. Egzersiz, diyet ile tamamlanmalıdır her durumda, uygun br diyet de göbek bölgemiz için yapabiliriz. Okuruz ve bu konunun altını üstünü hesap edebiliriz. Yağları dışarıdan yöntemlerle mi eriteceğiz, artısını eksisini, uygulanacak yöntemin her türlü detayını mutlaka gözden geçiririz. Gözden geçirmeliyiz de. Nedir o dışarıdan uygulanan, göbek bölgesinde de yarar sağlayacak yağ eritme yöntemleri:

Liposuction: örneğin göbekte toplanan yağların vakum yöntemi ile ince metal borular kullanılarak alınması yöntemidir.
Mezoterapi: Liposuction’dan farkı cerrahi bir müdahale olmamasıdır. Selülit tedavisinde de kullanılabilir. İnce iğneler yardımıyla deri altına yağ eritici bir karışım enjekte etme yöntemidir.

Lipoliz: Yağ hücrelerinin deforme edilip ortadan kaldırılması yöntemidir. Yağ içerik dışarıya çıkartılır.
Karboksiterapi: Deri içine ve altına özel bir cihazla saf karbondioksit gazı verilerek, dolaşımın ve dokudaki bölgesel metabolizmanın hızlandırılması yöntemidir.
Radyofrekans: Radyo dalgalarının vücuttaki su molekülleri ile iyonları harekete geçirmesi ile açığa çıkan enerjinin ısıya, ısının da yağların erimesine neden olduğu yöntemdir. Ultrashap, TEI Sistemi gibi gibi yöntemleri de, yaygın olarak kullanılan bir diğer yöntem olarak zayıflama kremlerini de ekleyebiliriz bu listeye.

, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©2011 Maurers zayıflama hapı. | S.S.S. | Teslimat Şartları

banka