banner banner2 banner3
urun paketleri

Hızlı Kilo Verdiren Elma Diyeti Listesi

Elma diyeti
Zayıflamak isteyen insanların ilk kapısını çaldığı adres günümüz de Google arama motoru olmuş durumdadır. Çünkü bu sayede sayısız zayıflama programına ve listesine bir anda ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Hele ki kişinin kendine en yakın bulduğu programı seçme şansını da sunmasıyla birlikte çok daha cazip bir hal almaktadır. Bu zayıflama programları içinde son yıllarda en çok dikkat çeken ve kilo problemi olan kişilerin başvurduğu bir diyet listesi var ise oda Elma diyeti listesidir.
Elma diyeti nasıl yapılır? Adında anlaşılacağı gibi zayıflamanın temelinde ki besin maddesi elmadır. Fakat normal elmaların hepsi değil sadece hafif ekşi olan yeşil elmadır bu diyette kullanılan malzeme. Bu malzemeye büyük marketlerden, pazar yerlerinden veya manavlardan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Her diyetin içinde olan elma faktörü bu diyetin temelini yani ta kendisini oluşturmaktadır. Bundan dolayı da daha çok kilo verdirme özelliğine sahiptir.

Bu zayıflama programını uygularken çok uzun süreli uygulayamayacağınızı baştan hesaplamalısınız. Bu program 6 günlük ya da 12 günlük olarak uygulanır. Bu süre zarfında da zaten hatırı sayılır bir kiloyu vermeyi başaracağınıza emin olabilirsiniz. Ayrıca bu program uygulanırken bu besinin cildi güzelleştiren özelliğinden de faydalanmış olacaksınız. Diyet süresi bitene kadar cildiniz içinde özel bir detoks uygulamış olacaksınız.
Bu diyeti yaparken en büyük rahatlığı şuradan bulacaksınız, açlık hissini yaşamayacaksınız. Çünkü bu besin lifli bir besindir. Lifli yiyecekler de insana tokluk hissi verir. Gün içerisinde de sürekli lifli bir besini tüketmek size tokluk hissi verecektir. Şimdi sizlere bu diyetin yapılış şekli olan listeyi vermek istiyoruz.
elma-diyeti-ile-kilo-verenlerElma Diyeti Listesi
Kahvaltı; Şekersiz yeşil çay, 2 dilim ekmek ( Kepekli, çavdar yada tam buğday) , 1 Adet haşlanmış yumurta tuzsuz, kibrit kutusu büyüklüğünde light beyaz peynir, 6 adet zeytin ( tuzu alınmış), dilediğiniz kadar yağsız- tuzsuz yeşillik.
Kahvaltıdan sonra yatana kadar artık elmadan başka bir şey yiyemezsiniz. 2 saatte bir elma yiyebilirsiniz. Gün içerisinde en az 3 – 4 fincan yeşil çay tüketmenizi tavsiye ediyoruz. Bu şekilde düzenli olarak yapacağınız bir diyetten sonra ilk hafta 5 ikinci hafta ise 10 kilo vermeniz kaçınılmazdır. Bu diyette dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli husus ise gün içerisinde tüketmiş olduğunuz elmanın miktarıdır. Onu da şu şekilde ayarlamalısınız;
1. Gün yani ilk gün 1 Kg Elma ile başlıyorsunuz,
2. Gün 1.5 kg Elmaya çıkıyorsunuz,
3. Gün 2 Kg elma,
4. Gün 2 kg,
5. Gün 1.5 kg,
6. Gün 1 kg.
Yani son gün haftanın ilk gününde ki sayıya dönmüş olmanız gerekmektedir. Aslında son derece basit ve kişiye hiç zorlanmadan kilo verdirmeyi başaran bir diyet listesidir.

, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©2011 Maurers zayıflama hapı. | S.S.S. | Teslimat Şartları

banka