banner banner2 banner3
urun paketleri

L-Carnitine

L-CARNİTİNE KAPSÜL KULLANANLAR

L-Cartinine kapsül, beslenme uzmanları, diyetisyenler ve spor eğitmenleri tarafından da tavsiye edilen çok özel ve etkili bir zayıflama ürünüdür. Bunlar, temelde zayıflama kapsülleridir. Termojenik içeriği sayesinde, ürün vücuttaki enerji ve ısının artmasını sağlamaktadır. Bu şekilde, normalden daha fazla kalori yakan ve metabolizması hızlanan vücutta sağlıklı şekilde yağların erimesi sağlanmaktadır. Spor yapmayan kişilerde, ekstra olarak günlük 360 kalori oranında yağ yakımı sağlanmaktadır. Bu durum, iki saatlik yürüyüşe veya yarım saatlik hızlı koşuya eşittir. Bu durum spor yapan, hele düzenli egzersiz yapan kişilerde çok daha üst rakamlara çıkmaktadır. Hele, L-Carnitine kapsül kullananlar arasında, hem kapsülleri düzenli ve önerilen dozda kullanan, düzenli spor yapan ve diyetine dikkat eden kişiler varsa, bu durumda zayıflama çok daha sağlıklı ve hızlı şekilde olacaktır.

L’Cartinine kapsül kullananlar, bu üründen son derece memnun kalmaktadır. Bu durumu kullanıcı yorumlarından da anlayabilirsiniz. Ürünün tamamen bitkisel olması, yan etkilerinin bulunmaması da kullanımını artırmaktadır. Tamamen sağlıklı ve her bünyeye uyum sağlayan bir üründür. Bu nedenle, kadın ve erkek her türlü metabolizmaya sahip kişiler rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullananlar arasında bazı kısıtlamalar bulunmaktadır. Özellikle, 18 yaşından küçük ve 65 yaşından büyük kişilerin kullanımı sağlıklı görülmemektedir. Öte yandan, bebek bekleyen veya emziren annelerin de kullanmaması gerekmektedir. Zaten bu süreçte, hiçbir ilaç ve gıda takviyesinin alınması doğru değildir.

l-carnitine-yag-yakici-sivi-kapsul

L-CARNİTİNE SIVI NASIL KULLANILIR

Birçok insanların kafasında şu soru bulunmaktadır. L-carnitine sıvı nasıl kullanılır? Esansiyel aminoasitlerden l-lizin ve l-metiyonin sentezleme yeteneğine sahip bir etken maddedir. Diğer ve en önemli işlevi büyük yağ parçacıklarını parçalaması ve mitokondri aracılığı ile enerji elde etmektir. Hatta halk arasında yağ yakıcı olarak tanınmakta ve kullanılmaktadır. İngiltere de birçok denekte yapılan araştırmalar göstermiştir ki koşu banlarında %25 oranında ve %50 kaslarda daha az yakılmasına neden olur.
L-carnitine egzersiz yapmamamıza gerçek manada destek sağlar. Aynı zaman da B5 vitaminin etkisini artırır. Karnitin ile sinerjik etki sağlamakta ve bizleri daha kuvvetli ve sağlıklı yapmaktadır. L-carnitine sıvı kullanılır sorunun cevabını uzman kişiler diyor ki egzersizden bir saat önce erkekler 3-4 gram bayanlar ise 2 gram alarak daha sağlıklı bir yaşam sürmemizi ve daha iyi bir vücudumuz olmasını sağlar. Bu aminoasit ayrıca antioksidan etki göstererek vücudumuzu birçok hastalığa karşı korur. Özellikle yorgunluğa karşı kullanabilir ve 1-2 ay kullanılmasında özellikle fayda vardır. Özellik ile bahar mevsiminin olduğu mevsim yorgunluğunun giderilmesinde kullanılabilir.
Ancak hangi ilaç olursa olsun en azından doklarınıza danıştırmak gerekmektedir. Belki alerji ilgili bir durum oluşabilir. Bunun için önceden önlemler alınması daha sonra hem firmayı hem de tüketiciyi mağdur olmasını önlemek için gereklidir. Bu yüzden spor yapanlar için tavsiye edilecek en uygun bir ilaçtır.

L’CARNİTİNE ÇAYI ETKİLERİ NELERDİR?

Özellikle, bahar aylarında, herkesi bir kilo verme telaşı sarar. Bunun nedeni, yaz aylarının, bir başka deyişle, deniz mevsiminin başlamasıdır. Yaz geldiğinde, deniz ve havuz sezonu açılmakta, mayo ve bikiniler de artık çekmecelerden çıkmaktadır. Bu nedenle, kişilerin fazla kiloları da açığa çıkmaktadır. Bu durum, özellikle bayanlarda yoğun bir hazırlık sürecini kapsamaktadır. Spor yapmak, diyete girmek için gösterilen çaba, zayıflamak isteyen bayanların kafasını kurcalamaktadır. Aç gezen, bu nedenle, son derece halsiz olan kişilerin sayısı hayli fazladır. Oysa, L-Carnitine çayı sayesinde, kesinlikle aç kalmadan ve halsizlik yaşamadan, kısa sürede kilo verebilirsiniz. Zaten, L-Carnitine form çayı kullanıcı yorumlarından, bu ürünün ne kadar etkili olduğu da ortaya çıkmaktadır.

L-Carnitine form çayında, vücuda son derece yararlı olan l carnitine başta olmak üzere, 10 çeşit ürün bulunmaktadır. İçeriğinde, bilye kekik otu, funda ağacı, biberiye, sihirli ot, yeşil çay, çoban çökerten otu, mate, barut ağacı ve cinnema bitkisi bulunmaktadır. Bunun dışında, asla kimyasal bir ürün bulunmamaktadır. İlaç olmadığından, kesinlikle bir yan etkisi de bulunmamaktadır. Zaten, bu nedenle, dünyada ve ülkemizde birçok kişi bu çayı kullanmaktadır. Hamile ve emziren anneler dışında, çok ağır kronik hastaların da uzmana danışmaları halinde, her yaştan kişinin rahatlıkla bu çayı kullanmaları mümkündür. Çay şeklinde demlemek ve yine çay şeklinde tüketmek yeterlidir.

Resmi Satış Sitesi: lcarnitine-cayi.net

, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©2011 Maurers zayıflama hapı. | S.S.S. | Teslimat Şartları

banka