banner banner2 banner3
urun paketleri

Maurers Forte Kadınlar Kulübü

İstediğiniz Kiloya Kavuşmak Artık Çok Kolay!
Maurera forte kısa sürede hareketsiz olan kısımlarınızda ki yağlardan kolaylıkla kurtulacaksınız. Örneğin; bel, basen ya da göbek gibi vücudumuzun hareketsiz olan bölgelerinde ki yağlarından kurtulmak isteyen kişiler bu ürünü kullanabilirler. Bu ürün tamamen bitkisel olmakla birlikte, termojenik olarak vücudumuzda bulunan yağları yakan bir kapsüldür. Zayıflatma özelliğinin yanında, deriyi sıkılaştırır.

Termojenik olarak vücuttaki yağları yakan bu kapsülün en önemli özelliği; hiç çaba sarfetmeden, oturarak kilolarınızı rahat bir şekilde vermenizdir. Bu kapsül tamamen bitkisel özlüdür. Metabolizmanınızın daha düzenli bir şekilde çalışmasını sağlar ve sindirim sisteminde olan sorunları giderir. Günde 1 tane bu kapsülden yemek yeme iştahınızı kaptır. Aklınıza yemek yemek gelmeyecek hale gelirsiniz. Bunun yanı sıra geçen zaman içerisinde kapsülde bulunan bileşenler sayesinde vücudunuzu n direncini ve enerjisini korur. Bu sayede halsiz düşmemiş olursunuz.
Kilo verirken aynı zamanda dirençli de olursunuz. Emin bir şekilde zayıflarsınız. Açlık duygusunu bastırır. Aynı zamanda kan şekerinizi vücudunuza göre düzenler ve vücutta bulunan yağların erimesini hızlandırır. İçerisinde bulunan bitkiler sayesinde antioksidan etkisini güçlü bir şekilde gösterir. Bu sayede vücutta radikallerin oluşumuna mani olmuş olur. Bu kapsül tamamen bitkisel içerikli ve yüzde yüz doğaldır.

Termojenik Olarak Yağ Yakmak Ne Anlama Gelir?
Maureres forte Zayıflamak için kullanılır. Ve metabolizmanın hızlanmasını sağlar. Bunun yanı sıra vücutta bulunan yağları dengeleyen gıda takviyesi olarak da adlandırılır. Metabolizmanız hızlandıkça doğal olarak vücut ısınızda yükselecek ve bu olayı gerçekleştirmek isteyecek. Bu nedenle de yakıt gerekecek. Yağların yakılması sonucu açığa çıkan enerji genellikle fiziksel çalışma yapabilmenizi sağlar.

Kullanımı
Kendi doktorunuz eğer ki herhangi bir öneride bulunmadıysa her gün aç karnına 1 kapsül alınır. Daha fazla kullanıldığı taktirde metabolizmayı olumsuz yönde etkileyebilir.

, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©2011 Maurers zayıflama hapı. | S.S.S. | Teslimat Şartları

banka