banner banner2 banner3
urun paketleri

Maurers Forte Yan Etkileri

İnce ve formda bir görünüm hemen herkesin hayalidir. Kimi insanlar genetik olarak bu konuda çok şanslı iken kimileri ise, su içsem yarıyor diye yakınırlar. Bir türlü kilo veremiyor olmanın yarattığı moral bozukluğu tüm yaşantılarını olumsuz olarak etkiler. Kilo veremedikçe mutsuz olurlar ve incelmeyi başarabilmek için pek çok yol denerler. Kilo sorunu yaşayan bu kişilere maurers forte kapsülleri iyi bir seçenektir. Ancak bu ürünü kullanmadan önce yan etkileri konusunda bilinçli olmak ve gerekli durumlarda doktor kontrolünde bu yöntemden yararlanmak gerekir.
Maurers forte yan etkileri yüksek tansiyon hastalarında kendini gösterir. Maurers forte tamamıyla bitkisel içerikli bir üründür ancak içinde iyot barındırıyor olması nedeniyle hipertansiyon (yüksek tansiyon) hastalarının veya kalp hastalarının kullanmaması gerekir. İyot tansiyonu tetikleyen bir unsurdur bu nedenle maurers forte kullananlar yüksek tansiyon hastalarına yasaklanmıştır. Bu ürünün vücuttaki yağları yakması, metabolizmayı hızlandırma özelliğinin bir sonucudur. Metabolizmayı hızlandırma özelliğine sahip tüm zayıflama ürünleri yüksek tansiyon hastalarının kullanımına yasaktır.
Emziren anneler emzirme dönemi boyunca bu kapsülleri kullanmamalı. Hem annenin hem de bebeğin sağlığı açısından bu zayıflama programı uygulanmamalı ve maurers forte yan etkileri göz ardı edilmeksizin program ertelemeli. Emzirme süresi sona erdikten sonra rahatlıkla bu ürüne başlamak mümkün. Ayrıca, ülser ve gastrit problemi olanlar, karaciğer problemi olanlar ile böbrek yetmezliği olanların bu kapsülü kullanmamaları gerekir. Eğer herhangi bir rahatsızlık nedeniyle medikal bir ilaç kullanılıyorsa, bu zayıflama ürününün de aynı zamanda kullanılması mutlaka bir doktor kontrolünde olmalı. Kronik bir rahatsızlığa sahip olanlar doktorlarına danışmadan kullanmamalı. Ayrıca maurers kapsülü alkollü içecekler ile birlikte alınmamalı.
Bu özel durumlar haricinde maurers kapsüllerinin kilo vermeye destek amaçlı kullanımında bir sakınca yoktur.

, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©2011 Maurers zayıflama hapı. | S.S.S. | Teslimat Şartları

banka