banner banner2 banner3
urun paketleri

Maurers Forte

Maurers Forte bir çeşit zayıflama hapıdır. Maurers Forte’nin diğer zayıflama haplarından farkı ise, kişilerin iştahını kullanıldığı ilk andan itibaren azaltması ve kesmesidir. Bu nedenle özellikle kadınlar tarafından tercih edilen bir zayıflama ilacıdır. İştahı azalttığı ve kestiği için kişilerin eskisi kadar fazla yemek yemelerinin önüne geçen Maurers Forte, bu sayede kullanıcıların zayıflamasında büyük rol oynar.

Zayıflama ilacı olan bu ürün, özellikle de bel, basen ve kalça gibi, kadınların en çok şikâyetçi olduğu bölgelerde gösterdiği üstün yağ yakma performansıyla da birikmiş yağları yok etmeye yardımcı bir üründür. Maurers Forte, yağ yakımı kadar vücutta bulunan karbonhidrat enzimlerinin bloke edilmesinde de üstün başarı sağlamaktadır. Bu sayede Maurers bloke ettiği karbonhidratların yağa dönüşmesini engelleyerek enerjiye çevirir. Bu da daha rahat biçimde kilo verilmesinde büyük bir rol oynar. Maurers Forte ayrıca bitkisel termojenik yağ yakma özelliğine de sahiptir. Bu nedenle de Maurers ile zayıflarken, dayanılması güç diyetlerle boğuşulmasına gerek kalmadan, sadece düzenli ve dengeli beslenme ile fazla kilolardan kurtulmayı sağlar. Maurers Forte, ayrıca sindirim sistemi için de önemli bir yardımcıdır. Besinlerin daha kolay hazmedilmesine ve sindirilmesine yardımcı olarak kabızlık sorununa da iyi gelir. Maurers forte içeriğinin her bir bileşimi, zayıflatmaya müthiş etkiyen bileşikleri içerir. Bu bileşikler; garoka ekstresi, yeşil çay, meyan kökü, L- carnitindir. Bu bileşikler; metabolizmayı hızlandır, yağların kasa çevrilmesini sağlar. Maurers forte aynı zamanda bir iştah azaltıcıdır. Yağ toplayan bölgelerdeki yağların yakılışını sağlar. Sporla birlikte yapılması gerektiği için terleterek zayıflatır.

, , ,

One thought on “Maurers Forte

  • zümrüt dedi ki:

    ilk gün kullandığımda yerimden kalkamadım diyebilirim ki dünya yerinde değildi sanki her yer dönüp duruyordu yatarken bile yatak altımdan kayıyo gibi hissetti fakat sonraki günlerde böyle bi yan etki bırakmadı hatta sadece 8 gün kullandım ve inceldim. giyemediğimm bi pantolonum vardı ve rahat bi şekilde giydim. umarımm böyle devam eder ve 52 kiloya düşerimm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©2011 Maurers zayıflama hapı. | S.S.S. | Teslimat Şartları

banka