banner banner2 banner3
urun paketleri

Q7 Zayıflama Hapı

Fazla kilolardan kurtulmak isteyen kişiler artık bitkisel ilaçlardan faydalanmak istiyorlar. Bu sebeple üretilmiş q7 zayıflama ilacı tamamen bitkilerden oluşan bir ilaçtır. q7 ile vücuttaki yağlardan kurtulmak kolaylaşır. Q7 zayıflama kapsülünün kullanımı çok rahattır. Bir kutunun içinde 36 adet kapsül bulunmaktadır. Günde 1 defa kahvaltıdan 30 dakika önce 1 kapsül bol su ile alınır. Günde 2-3 litre su tüketilmelidir. Q7 zayıflama hapını sadece zayıflamak isteyenler değil formunun korumak isteyenlerde kullanır. Kullanma süresi kişinin fazla kilolarına göre değişir.

Q7 zayıflama kapsülü içinde bulunanlar ve faydaları;
• Açai ekstre, açai meyvesi kuvveti bir yağ yakıcı olarak işe yarar.
• Yeşil çay, antioksidan özelliği vardır.
• C vitamini, vücutta yağ yakışını kolaylaştırır.
• Soya yağı, kolin ismi verilen bir enzim yönünden zengindir. Kolin karaciğerden yağ atımını hızlandırır.
• Kalsiyum
q7-zayiflama-hapi-kullananlar-yorumlari Q7 zayıflama hapının en büyük etkilerinden biri vücut ısısını arttırarak metabolizmanın yağ yakmasını hızlandırır. Bu güçlü etkisinden başka kuvvetli yağ yakıcı etkisi ile vücutta yağ yakışının zor olduğu bölgelerdeki yağları hızlı şekilde yakar. İçerisinde bulunan yeşil çay sayesinde iştah kesici etkisi oluşur.

Herhangi bir yan etkisi yoktur. Ağızda uzun süre kuruluk yapar. Bu etki için bol su içmek Q7’nin etkinliğini artmasına sebep olur. Fakat kahvaltı yapmadan kullanan kişilerde q7 hapı kullandıkları zaman baş dönmesi oluşur. Bazense kişilerde yağların yakışından dolayı açığa çıkabilen enerjiye bağlı olarak uykusuzluk sorununa sebep olabilir. Bazı kişilerde ise hapın ilk kullanıldığında 1-2 gün hafif bir baş dönmesi ve baş ağrısına neden olur. Ancak vücut bu ilaca uyum sağlamaya başladığında bu etkiler yavaş yavaş ortadan kalkar. Kullanım kılavuzuna uyulunca hiçbir sorun olmaz.

, ,

One thought on “Q7 Zayıflama Hapı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©2011 Maurers zayıflama hapı. | S.S.S. | Teslimat Şartları

banka