banner banner2 banner3
urun paketleri

Vücut Sıkılaştırma Diyeti

Diyetler kilo vermede ve milyonlarca insanlara yardımcı olmaktadır. Fakat bu iş elbette kilo vermekle bitmiyor. Kilo verildikten sonra vücudunuzun sıkı ve dışarıdan güzel bi görünüm alması gerekiyor. Eh, bir kişinin diyet, kilo ve fiziksel korunmasında önemli bir rol oyuncusu, egzersiz eşit derecede önemlidir. Ancak, sürekli yemek yenilerek egzersiz yapıldığında yine istenilen vücuda kavuşulamayacaktır. Bu nedenle, sizlere sitemizde bu makaleyi paylaşmaktayız, bir diyeti sürdürmek için gereken ilgiyi göstermelisiniz.

Daha az yağ
Her diyette kural illa ki aşırı yağlı yiyeceklerden kaçınılmasıdır. Bu anlamda biz nekadar yağlı yiyeceklerde yağ oranını düşürsek veya yağdan kaçınsakta, aynı zamanda oldukça acı gerçek gıdaları lezzetli kılan yağdır! Bu durum bizi yağlı yiyecekleri tüketmekten alıkoymaz elbette. Ama mükemmel bir vücuda sahip olmak istiyorsanız, o zaman o çok sevdiğiniz dilim pastalardan ve hidrojene yağ içinde bu lezzetli papates kızartmasından vazgeçmelisiniz! Yani şimdi başlıyor, yağ tüketimini azaltmak. Ancak, tüm yağ kötü yağ anlamına gelmez. Vücut sağlığımızı korumak içinde yağ ihtiyacımız var, bu yüzden meyve ve sebzeler gibi doğal yağlar ile düşük yağlı süt ürünleri veya yiyecek gibi şeyler tüketiniz. Küçük yağ oranı vücudunuzun sadece kilo aldırmakla kalmaz ayrıca sağlığınızıda etkilemektedir.

Az Şeker
Sıkı bir vücudun başka bir mezar düşmanı aşırı şeker. Burada anahtar kelime fazla olduğunu unutmayın. Vücudunuzun günlük faaliyetlerini yürütmek üzere yeteri kadar şeker ve nişastaya ihtiyacı vardır. Ancak, çok fazla kilo almanıza neden olabilir. Yani, vücudunuzun tonlama konusunda ciddi olup olmadığını, daha sonra, aşırı kırmızı et, mango gibi meyveler, yüksek yağlı süt, bitkisel yağlar vb. gıdalar yerine, taze turunçgiller, yeşil gıdaları ve geçit yapraklı sebzeleri tüketmenizi öneririz.

Daha fazla çiğ gıdalar
Bu noktanın önemini yeterince vurgulamalıyız. Yediğimiz yemek, bir milyon farklı kimyasal ve sentez içeren bir milyon farklı süreçler yoluyla tüketilir. Peki biz bu durumda ağırlık çalışması ile vücudumuzun sıkı ve sağlam olmasını bekleyebilirmiyiz? Işlenmemiş gıda: Aslında bu sorunun cevabını hepiniz bilmektesiniz. Nahoş ve tatsız, hiçbir çiğ gıdalar bize çok farklı işlenmiş maddeler içeren pişmiş muadillerine göre kilo alma oranını inkar edemez. Yeşil yapraklı sebzeler, az yağlı yoğurt, taze meyve, sebze salataları, biraz limon suyu sıkılmış bir ham lahanası, vb Salatalar tehlike gıdalar için mükemmel sağlıklı yiyecekler arasına girebilirler! Bunları bilerek beslenmenizi öneriyoruz sizlere.

Daha fazla Yemek
Eminim hepimiz sıkıca yani doyarak bir öğün geçirmek isteriz. Ama yemek yerken o an aldığımız kaloriyi ve aşırı yemek yemenin zararlarını elbette ki düşünmeyiz. Yani açlıktan ölünmeyeceğinin farkında asla olmayız ve öğünlerimizi tıka basa yerken geçiririz. Açlık acısını kontrol etmek için çalışmak yerine, onları doyurmak. Bunun yerine bir öğün atlama, üç küçük olanlar ve gün boyunca üç büyük olanlar var. Evet, bu doğru! Her yerine getirmek, bir gün içinde toplam 5-6 öğün var.Yakalamak hepsi, günlük, gün boyunca elde etmek için yeterli vitamin ve mineraller ile yukarıda belirtilen kategoriler ve olanların olmasıdır. Yani, küçük porsiyon ve porsiyonlar halinde günde 6 öğün yemek yemek ve sağlıklı besin öğelerini tüketmenizi öneririz.

Doğru yemek yeme, mükemmel bir tonda bir vücuda sahip olmak için uygun bir egzersiz rejimi ile birleştirilmesi gerekiyor. Yani, diyetisyen danışarak, kendiniz için makul bir egzersiz rutin yemek oranını belirlemelisiniz. Vücudunuz yavaş yavaş istediğiniz tonu alacak.

Maurers‘i düzenli kullandıktan sonra vücudunuzun sıkı ve sağlıklı kalması için lütfen diyet yapınız.

, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©2011 Maurers zayıflama hapı. | S.S.S. | Teslimat Şartları

banka