banner banner2 banner3
urun paketleri

Yağ Yakan Bitkiler

Sağlıklı kilo vermek isteyen kişilerin aklına ilk gelen seçeneklerden olan yağ yakan bitkiler yardımıyla zayıflama, referansını geçmişten alır. Kimi bitkinin şifa kaynağı olduğunu biliriz bunun yanında kimi bitkinin de zayıflattığını aslında geçmişten, çok çok uzun yıllardan itibaren biliyoruz. Öyle ki bu bilgi geleneksel, yerel tıp kültürlerinde de yerini bulur.

Hiç de kolay değildir birçok insan için kilo vermek. Bitkilerin yağ yakıcı özelliklerinden yararlanmak isteyen bu kişilere verecekleri kilonun, gerçek kilo yakımı olduğunu, kalıcı olarak kilo verebileceklerini söyleyebiliriz. Ama tabi, yağ yakan bitkilerin kullanımını yaşam biçimi değişiklikleri biçiminde formüle edebilirlerse. Şimdi bu bitkilerin neler olduklarına bir bakalım:
Atkuyruğu Bitkisi: Fazla kullanılmamalıdır, çünkü idrar söktürücüdür, böbreklere zarar verebilir. Atkuyruğu bitkisi yağ dokularını parçalıyor.
Maydanoz: Yemek de, kaynatıp çayını içme de çok faydalı, vücuttan ödem atıyor.
Adaçayı: Çay olarak ve yemeklerde baharat olarak kullanılır. İştah kesmeye yardımcıdır.
Kekik: Bağışıklık sistemini güçlendirirken, metabolizmayı hızlandırıyor.
Cicanperçemi: Tokluk hissi verir.
Biberiye: Kan dolaşımını hızlandırır, sindirim sistemini düzenler, iyi bir canlandırıcıdır. Bir de sürprizi var, cildi sıkılaştırır.
Tere Bitkisi: Vitamin deposudur, çiğ yenmelidir, hızlı bir şekilde yağ yakar.
Sinameki Bitkisi: Kalınbağırsaklarda müshil etkisi görür. O nedenden çok ve uzun süre tüketilmemelidir. Yan etkileri olabilir. Nane ve rezene gibi idrar söktüren bitkilerle kullanılması önerilmektedir.
Balık Otu: Metabolizma hızını arttırıyor, yağ yakımını kolaylaştırıyor.
Fesleğen: Vücutta biriken fazla suyu atmaya yardımcı oluyor.

Araştırmanızı genişletebilirsiniz. İçinde faydalı, yağ yakıcı bitkilerin olduğu yemek, salata seçenekleri üzerinde de kafa yoracak, seçtiğiniz bitkilerle hazırlanmış çayınızı mutlaka içmeye çalışacaksınız şüphe yok. Yeni bilgileriniz, belki de sevdiğiniz lezzetler olacaktır. Sağlıklı tercihlerinizin, faydalı yaam değişimleri yaratmasını tavsiye ederiz.

, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©2011 Maurers zayıflama hapı. | S.S.S. | Teslimat Şartları

banka