banner banner2 banner3
urun paketleri

Yeni Maurers Zayıflama Hapı

Yeni maurers yağ yakıcı özelliğe sahip bir gıda takviyesidir. Maurers bir ilaç değil, yüzde yüz doğal bir üründür. Kullanıcıları zinde tutması açısından içeriğinde C vitamini de bulunmaktadır. Böylece kullanan kişiler günlük hayatlarında daha enerjik görünebilmektedirler. Maurers; termojenik yağ yakıcı, tamamen doğal ve zayıflamaya yardımcı bir üründür. En önemli özelliklerinden birisi ise; kullanıcıların yüksek oranda susamalarını sağlamaktadır.

Susatan Maurers sayesinde günde en az 2 litre su içilebilmektedir. İçeriğinde bitki ve meyvelerin ekstreleri kullanılmıştır. Dünyaca ünlenmiş Maurers’i doktorlarda önermektedir. Çünkü hiçbir yan etkisi ya da zararı yoktur.
maurers-kutu-kapsul-kapİçerisindeki bitki ve meyvelere örnek verecek olursak; C vitamini, l-carnitine, likopen, zencefil, yeşil çay, meyan kökü, garsinyan meyvesinin ekstresi ve termojenik karışım bulunmaktadır. Birçok ünlünün kilo verme sırrı olarak ortaya çıkan Maurers, kolayca yağ yakma özelliğine sahiptir. Maurers’in diğer zayıflama ürünlerinden ayırtıcı en güzel özelliklerinden biri de tok tutucu özelliğidir. Maurers kullanan kişileri tok tutarak öğünlerin daha az tutulmasında yardımcı olmaktadır.

Hem yağ yakıp, hem de tok tutarak çok kolay ve hızlı bir şekilde kilo vermeye yardımcı olmaktadır. Özellikleri bu kadarla kalmamaktadır. Maurers aynı zamanda kilolu olmayan ama bölgesel yağları bulunanlara da ışık tutmaktadır. Çünkü vücudumuzun çoğunlukla az hareket eden bölgelerinde bulunan yağların da yakılımında yardımcı olmaktadır. Bu özelliği sayesinde hem kilolu hem de kilosu olmayan ama bölgesel sorunları olan kişilere de yardımcı olmaktadır. Düzenli ve sürekli kullanımında etkisini daha iyi daha hızlı gösterebilmektedir. Maurers bu benzersiz özellikleri ile kullanıcıları tarafından büyük beğeni toplamış ve kullanıcı sayısını her geçen gün arttıran etkileyici bir üründür. Ancak ürünün alınacağı yerde her zaman olduğu gibi çok önemlidir. Sahte ürünlere, ucuz ürünlere yanaşılmamalı, ürünü almadan önce iyice araştırılması gerekmektedir.

Yeni maurers krautergarten gıda takviyesi içeriği sizler için güçlendirilmiştir. Yine içerisinde 36 bitkisel kapsül yer almaktadır. 1 kapsül değeri 645mg değerine sahiptir.

hemen_siparis

, ,

7 Kişi Yorum Yaptı “Yeni Maurers Zayıflama Hapı

 • leman dedi ki:

  iyi günler ben siparis vermek istiyorum fakat antidepresanlar kullaniyorum bu ürünüde kullanabilirmiyim saygilar

  • admin dedi ki:

   Merhaba, anti depresanlar ile bir arada kullanamazsınız ne yazık ki arasında en az 8 saat gibi bir süre bırakmalısınız.

 • Dilek dedi ki:

  Merhaba,

  http://maurersforte.net/maurers-zayiflama-hapi.html
  http://maurersforte.net/yeni-maurers-zayiflama-hapi.html#more-384

  Bu iki ürün arasındaki fark nelerdir. sipariş vermek istemekteyim. Hangi ürünü tercih etmeliyim. Stoklarınızda mevcut mu?

  Teşekkür ederim.

  • admin dedi ki:

   2 üründe stoklarımızda mevcuttur size normal maurers’i öneriyorum suan etkili ürün normal maurers’tir.

 • aylin karahiser dedi ki:

  merhaba ben 2 ay önce bu siteden 3 kutu olarak sipariş verdim. ürüne başlamdan önce kilom 74 di boyumda 1.61 yeni maurers ile ilk 1 ayda 7kilo 300 gram verdim bu esnada spor falan yapmadım zaten vaktimde yoktu. 2 ayda 5.5 kilo verdim fakat 3. ay istedigim gibi gitmedi 3 kilo civarında verdim. Daha öncedende 2011 yılında lida zayıflama hapı kullanmıştım o ürün ne yazık ki sahteydi kilo verememiştim. Bu 3 kutudan sonra ara vermelimiyim? iştahım açıldığında ne yapmam gerekir ben biraz abur cuburcuyum ve sizce 1 kutu daha alsam 5 kilo daha verebiliriyim simdiden cevabını için teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Merhaba, halen daha iştahınız kapalıysa ve kilo verebiliyorsanız devam etmelisiniz ilk kez kullananlara 5 kutu önermekteyiz. İştahınız açıldığında yediklerinize içtiklerinize biraz özen göstermelisiniz.

 • esra öztürk dedi ki:

  bu ürün yeni mi? yenilendi mi maurers diğerinden farkı nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©2011 Maurers zayıflama hapı. | S.S.S. | Teslimat Şartları

banka